Šiaulių menų mokyklos Aušros alėjos 52 padalinyje pristatyta nauja galerija. Šia proga atidaryta taikomosios dailės ir keramikos būrelių mokinių kūrybinių darbų paroda, kurioje eksponuojami vaikų sukurti darbai. Renginio metu sveikinimo kalbą sakė Šiaulių menų mokyklos direktoriaus pavaduotoja dr. Renata Veršinskienė. Ji kvietė vaikus ir mokytojus kurti, ieškoti bei atrasti pačias gražiausias kūrybines keliones. Taikomosios dailės...Skaityti daugiau
PARODOJE – GAMTOS FORMOS Šiaulių menų mokyklos taikomosios dailės būrelio mokinių keramikos darbų paroda „Gamtos formos“ šiuo metu eksponuojama Povilo Višinskio bibliotekos Vaikų skyriuje iki gegužės 20 dienos. Parodoje pristatomi pirmų–aštuntų klasių mokinių sukurti keramikos darbai, gimę iš gamtos stebėjimo ir asmeninių patirčių. Jaunuosius kūrėjus ugdo mokytoja Laima Andruškevičienė. Mokytoja pasakoja, jog mokiniai būrelyje susipažįsta...Skaityti daugiau
Balandžio 24 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale vyko Šiaulių menų mokyklos keramikos būrelio vaikų darbų parodos uždarymas. Mokytoja Solveiga Stanevičiūtė šia proga vaikams surengė tikrą linksmybių vakarą – buvo labai smagu susitikti, pabendrauti ir kartu pasidžiaugti nuveiktais darbais. Vaikai ir tėveliai ne tik vaišinosi skanumynais, bet ir smagiai leido laiką žaisdami klausimų...Skaityti daugiau
PATVIRTINTA Šiaulių menų mokyklos direktoriaus 2025 m. rugsėjo 19 d. įsakymu Nr. V1-141-(1.3) TARPTAUTINĖS MOKINIŲ KERAMIKOS DARBŲ PARODOS „BALTŲ ŽEMĖ 2025“ NUOSTATAI Jau trečius metus organizuojama mokinių keramikos darbų paroda tampa tradicine. Mūsų dienose gausu skubėjimo ir netikrų dalykų, o molio lipdymas tampa terapija. Kūryboje atsiskleidžia mokinio pažinimo pasaulis ir tarsi iš atminties išnyra...Skaityti daugiau
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje suteiktų jums geriausią patirtį. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, manysime, kad ji Jums patiko. Čia kiekvienas atras savo talentą !SutinkuNesutinkuPrivatumo politika
Naujausi komentarai