Šiaulių menų mokyklos stovykla jau baigėsi! Vaikai turėjo galimybę pasinerti į kūrybą, susirasti naujų draugų ir patirti pačių geriausių vasaros nuotykių! Stovyklos trukmė – Birželio 15-19 dienos. Kaip vaikai sakė: „- Wow stovykla!!!“ Smagiausi įspūdžiai išliks vaikų atmintyje dar ilgai, o nuotaika lydės ir pasibaigus vasarai. Leiskime vaikams kurti vasarą, kurios jie nepamirš! Kviečiame prisijungti...Skaityti daugiau
Naudojame slapukus siekdami užtikrinti, kad mūsų svetainėje suteiktų jums geriausią patirtį. Jei ir toliau naudositės šia svetaine, manysime, kad ji Jums patiko. Čia kiekvienas atras savo talentą !SutinkuNesutinkuPrivatumo politika
Naujausi komentarai